Malowanie buziek

Żaden festyn, piknik rodzinny czy też impreza urodzinowa nie może odbyć się bez malowania buziek.

 

 

#1 Motylek

Jeżeli zaczynacie dopiero swoją przygodę z malowaniem buziek, proponujemy solidnie przyswoić sobie ten wzór, bowiem wszystkie dziewczynki uwielbiają motylki. Według nas, najlepsze i najbardziej wydajne są farby z firmy Snazaroo. Powodzenia i życzymy miłego malowania!

#2 Batman

Przedstawiamy szybki i łatwy w wykonaniu wzór batmana. Zaraz po spidermanie, jest najczęściej wybieranym motywem przez chłopców. Jeśli czas Wam na to pozwoli, możecie domalować żółtą otoczkę i tym samym, powstanie idealne logo Batmana. Życzymy miłej zabawy! Wykorzystana muzyka to "Molossus" Hans Zimmer & James Newton Howard

#3 Pirat

Przedstawiamy bardzo łatwy do namalowania, wzór pirata. Rachu ciachu i makijaż gotowy.Życzymy miłej pirackiej imprezy! Utwór, który usłyszycie to Klaus Badelt- "He's a Pirate.

#4 Spiderman

Ten wzór robi szał na każdej imprezie. Dziewczynki najczęściej wybierają motylki a chłopcy mają niezłego bzika na punkcie spidermana. Gorąco namawiamy do przyswojenia sobie tego wzoru. Wykonanie może zająć Wam troszkę czasu i jeśli kolejka dzieci do malowania Was przeraża, a rodzice zaczynają gorączkowo przebierać nogami, możecie uprościć wzór, rezygnując z czerwonego podkładu lub malując pajęczynę tylko na połowie twarzy. Powodzenia!!! Utwór, który usłyszycie to "Spider-Man 2 (Motion Picture Soundtrack)-Spider-Man 2 Main Title"

#5 Klaun

Tym razem przedstawiamy wzór dla osób prowadzących imprezę. Jednak z tym makijażem trzeba bardzo uważać. Z doświadczenia wiemy, że na imprezach dla samych maluszków, ta postać nie jest mile widziana. Dzieci często się boją, płaczą, uciekają i wtedy nie jest za fajnie. Aby tego uniknąć, zrezygnujmy z pełnej wersji makijażu i ograniczmy się tylko do rumieńców i czerwonego nosa. Tak naprawdę wersji klauna jest bardzo dużo, my proponujemy jedną z nich. Miłej zabawy!!! Wykorzystana piosenka to "Wejście gladiatorów" - Circus Band, Ken Griffin.

#6 Tygrys

Tygrysek jest jednym z popularniejszych wzorów, wybieranych zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Do namalowania potrzebne będą trzy kolory: biały, czarny i pomarańczowy. Ten wzór jest troszkę czasochłonny i jeśli przeraża Was długa kolejka oczekujących dzieci, można zrezygnować z podkładu, a jedynie między czarnymi i białymi pręgami dodać parę muśnięć pomarańczowej farby. My korzystamy ze sprawdzonych farb z firmy Snazaroo, ale jeśli malujecie buźki i macie swoje ulubione farby, podzielcie się z nami tą informacją, wszystkie uwagi będą bardzo pomocne. Życzymy powodzenia!!!
W filmiku wykorzystaliśmy piosenkę: "The Tokens-The Lion Sleeps Tonight", wytwórnia Sony BMG Music Entertainment.

#7 Kot

Wzór kotka wybierają najczęściej dzieci najmłodsze, dlatego też musi on być szybki i łatwy w wykonaniu. Do jego namalowania potrzebujemy tylko białej i czarnej farby. W tle usłyszycie piosenkę pt."Pod łapą cały świat", która pochodzi z bajki Księga Dżungli. Życzymy powodzenia!!!

#8 Piesek (nr1)

W tym odcinku Ania pokaże nam pierwszy wzór pieska - Dalmatyńczyka, który na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny do wykonania, jednak w rzeczywistości jest jednym z łatwiejszych wzorów. Potrzebne będą trzy kolory farb - biały , czarny i czerwony.W tle utwór z dzieciństwa, czyli znany pewnie wszystkim "Puszek Okruszek" Natalii Kukulskiej, aż się łezka w oku kręci.....Puszek Kłębuszek....zaraz przybiega by ze mną być......lalalala.

#9 Kościotrup

Trupia czaszka jest zdecydowanie najczęściej wybieranym wzorem na imprezach Halloween. Jednak nie tylko..... z doświadczenia wiemy, że nawet na festynach rodzinnych dość często chłopcy, najczęściej w wieku 7-10 lat, proszą o ten wzór, po czym biegają i straszą koleżanki z klasy .... frajda na całego.
Jeśli będziecie malować młodsze dzieci, zalecamy omijać okolice oczu.
W tle usłyszycie fragment otwierający Carmina Burana - "O Fortuna" - Carla Orffa. Życzymy udanej imprezy Halloween!!!

#10 Czarownica

Szybki i łatwy w wykonaniu wzór czarownicy na pewno zrobi piorunujące wrażenie na Waszej imprezie Halloween. Potrzebne są tylko dwa kolory - zielony i czarny. My osobiście korzystamy z farb z firmy Snazaroo. Są one bardzo wydajne, nie powodują alergii i mają bardzo ładne kolorki. Dodatkowo będziecie potrzebować gąbki na nałożenia podkładu oraz cienkiego pędzelka. W tle usłyszycie Michaela Jacksona- "Thriller", wytwórnia Epic Records. Życzymy mrrrrocznej imprezki!!!

#11 Minionek

Przedstawiamy prosty i szybki w wykonaniu wzór jednego z Minionków, przesympatycznych, śmiesznych stworków z bajki "Jak ukraść księżyc" oraz "Minionki rozrabiają", wytwórni Universal Pictures. Życzymy miłego oglądania!!!